Gamyba

 1. 1

  Žaliavos pasirinkimas:

  Ilgaamžiui ir tvirtam gaminiui reikalinga – aukštos kokybės žaliava, kurią mums tiekia patikimi ilgamečiai partneriai. Dirbame tik su aukščiausios klasės standartus atitinkančiomis lentpjūvėmis, kurios pirmenybę teikia tvariai užaugintai medienai. Iš partnerių nupirktą kokybišką, pjautą medieną, kruopščiai atrūšiuojame pagal dydį, savybes ir paruošiame gamybai.

 2. 2

  Gaminio komponentų gamyba:

  Paruošta žaliava yra pjaustoma į atskirus standartizuotų palečių, individualių medinių padėklų ar specialių medinių pakuočių komponentus. Visi komponentai pjaustomi pagal standartus arba pagal individualius su užsakovu suderintus gaminio brėžinius. Pažangios technologijos leidžia atlikti itin tikslius pjovimus ir užtikrina galutinių gaminių kokybę.

 3. 3

  Galutinio gaminio surinkimas:

  Vienas iš atsakingiausių proceso etapų – tai kruopštus supjautų komponentų surinkimas į vieną gaminį. Mūsų kvalifikuoti specialistai, pažangių technologijų pagalbą, visus gaminius surenka automatiniu būdu, taip užtikrindami galutinio gaminio patikimumą ir tvirtumą.

 4. 4

  Paruošto gaminio apdirbimas:

  Remiantis užsakovo pageidavimu ir gaminio specifikacijomis, galutinis gaminys  yra specialiai apdirbamas, taip užtikrinant jo ilgaamžiškumą.  Jei užsakovas pageidauja gaminį apsaugoti nuo įvairių grybelių, pelėsio ir puvimo – gaminys yra džiovinamas specialioje pramoninėje džiovykloje. Jei pageidaujama, kad gaminys būtų apdirbtas prieš įvairius medienos kenkėjus – taikomas specialus medinių gaminių apdorojimas karščiu, pagal pasaulyje pripažintą IPPC standartą.

 5. 5

  Kokybės kontrolė:

  Kokybė yra tikrinima be išimties kiekviename žingsnyje, nuo žaliavų paruošimo iki gaminio apdorojimo. Tačiau prieš perdavimą klientui, kiekvienas gaminys turi praeiti griežtą galutinę kokybės kontrolę, kurios metu įsitikiname, kad gaminys atitinka mūsų įmonės standartus, užsakovo poreikius ir suderintas specifikacijas.

  Medienos palečių kokybės kontrolė
 6. 6

  Siuntimas ir pristatymas:

  Paruoštas gaminys išsiunčiamas klientui. Mūsų gaminiai kiekvieną dieną keliauja po visą Europą, todėl juos pristatome tik per patikimus ir laiko patikrintus partnerius. Suprantame, kad versle laikas yra pinigų išraiška, todėl vėlavimo netoleruojame ir garantuojame už suderintų terminų įvykdymą.