Apie mus

,,Per kokybę ir atsidavimą darbui – į plačius Europos vandenis“

Savo veiklą su 10 žmonių komanda pradėjome 1996 metais, nedidelėse, nuomotose patalpose Tauragės rajone. Atsakingas požiūris į darbą, klientus ir kokybę leido mums sparčiai augti ir tobulėti.

Vos po 2 metų išsikėlus į didesnes nuosavas patalpas, investavome į pažangią įrangą ir technologijas, kurios leido modernizuoti ir plėsti gamybą. Tačiau, niekuomet neleidome sau pamiršti, kad tikrasis raktas į sėkmę – tai atsakinga, patyrusi ir atsidavusi komanda, kurią auginome ir saugojome.

Šiai dienai galime didžiuotis, kad vos 20-25 % mūsų visos produkcijos lieka Lietuvoje, Tauramedos vardas ir geri atsiliepimai apie mūsų gaminius skamba visoje Europoje, o didžiausi užsakovai ir lojaliausi mūsų partneriai– Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Austrijoje.

1996
2024

Komanda

Džiaugiamės ne tik moderniomis gamybos linijomis, bet ir suburta 40-ties patyrusių specialistų komandą, kurią drąsiai galime vadinti šeima.

Draugiškumas aplinkai

Tvarūs sprendimai šiandien užtikrina gražesnę ateitį ateinančioms kartoms.

Tiek gamyboje, tiek procesų valdyme visuomet pirmenybę teikiame aplinkai draugiškiems sprendimams. Tačiau tvarumas gamybinėje įmonėje nėra sprintas – tai ilgas maratonas. Todėl nuolatos ieškome naujų būdų ir novatoriškų sprendimų, kaip savo įmonę padaryti dar draugiškesne aplinkai – nuo procesų optimizavimo, gamybinių atliekų mažinimo iki atliekų perdirbimo. Nes mums ne tas pats, ką paliksime po savęs ateinančioms kartoms.