Pasirinkite kalbą

Apie mus

„Taurameda“ – medienos gaminių verslu užsiimanti įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1996 metais. Daugiau nei prieš penkiolika metų įsikūrusi įmonė šiandien dirba moderniose gamybinėse patalpose, į pagalbą pasitelkdama pažangią automatizuotą įrangą.  

Viskas prasidėjo Tauragės rajono Lauksargių kaime, kur nuomojamose patalpose  dirbo vos dešimties žmonių komanda. Po dviejų metų ,,Taurameda” persikėlė į naujas nuosavas patalpas Lengvenių kaime.

Investavus į  gamybines patalpas ir pažangią  įrangą, buvo pradėti gaminti mediniai padėklai prekių transportavimui. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei  40 darbuotojų, o didžioji dalis gaminamos produkcijos yra eksportuojama į Vakarų Europos valstybes.

Dabar įmonė turi dešimtis partnerių visoje Europoje, iš kurių didžiausi užsakovai – Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Austrijoje. Didžioji dalis produkcijos ir yra eksportuojama, Lietuvos logistikos įmonių transportu, į šias valstybes, o tik apie 1-2% lieka Lietuvoje.

Ilgametė patirtis ir gamybos proceso tobulėjimas „Taurameda“ įmonei suteikia pasitikėjimo,  o klientams – pagarbą ir lojalumą. Vis didesnį potencialą įgaunantis medienos verslas partneriams užtikrina aukščiausios kokybės produkciją ir profesionalius sprendimus verslo plėtrai.

Artimiausias uostas:

100 Km

Klaipėdos

Artimiausias pasienis:

30 Km

Kaliningrado srities (Rusija)

Logistiką vykdo Lietuvos logistikos kompanijos

Transportas
Užsakyti/pasiteirauti

Lengvenių km., LT-72101 Tauragė, Lietuva
Įm.k.:179478589 PVM k.: LT794785811

Tel.:+370 446 21021
Tel.:+370 686 35383

El. paštas: info@taurameda.lt